Główna Nieruchomości 5 sprawdzonych sposobów na podniesienie wartości nieruchomości

5 sprawdzonych sposobów na podniesienie wartości nieruchomości

przez redakcja serwisu

Wszystkim, którzy zajmują się na co dzień sprzedażą różnego typu nieruchomości, zależy na tym, by inwestycje przynosiły dochodowe zyski. Niezależnie od tego, czy mieszkanie sprzedawane jest w celu późniejszego flipowania, czy też do typowego stosowania stałego, dobrym rozwiązaniem będzie podniesienie jego wartości na rynku. Jak tego dokonać? Metod znajdziemy przynajmniej kilka. Niektóre wymagają nieco większego zachodu, niż zazwyczaj, ale konsekwencja w działaniu z całą pewnością przynosi konkretne efekty. Tak twierdzą ci, którzy zdecydowali się promować nieruchomości na sprzedaż w najbardziej nietypowe, a  także dostosowane do działań nowoczesnych technologii sposoby.

Promuj nieruchomość w Internecie!

Internet jest dziś ogromną siłą, której nic nie jest w stanie zatrzymać. Warto wykorzystać to także w celu promowania nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Obecnie fliperzy zwracają uwagę na ogłoszenia dotyczące kupna mieszkań bez zdjęć. Dlaczego tak się dzieje? Proste i niekoniecznie nasycone fotografiami nieruchomości ogłoszenia o sprzedaży cieszą się największym powodzeniem, ponieważ potencjalni nabywcy mają świadomość, że tego typu treści zostały umieszczone na stronach naprędce i sprzedającym zależy na jak najszybszym zrealizowaniu planu. W praktyce często okazuje się, że sprzedający zauważając zainteresowanie ofertą sprzedaży nieruchomości większej liczby fliperów decyduje się nawet kilkukrotnie podnieść cenę! Oczywiście, nie dzieje się tak zawsze. Często udaje się kupić tanie mieszkania z egzekucji komorniczych, co też jest jasno zaznaczane we wszystkich ogłoszeniach. W przypadku nieruchomości po egzekucji komorniczej wartość rynkowa często spada, ale już po nabyciu przez chętnego i wyremontowaniu wszystko się zmienia.


O tym jak zacząć zarabiać na flipach czytaj tu:
http://managerplus.com.pl/od-zera-do-flipera-jak-zaczac-przygode-z-flipowaniem/


Kluczowe sposoby na podniesienie wartości nieruchomości

  1. Komunikaty o treściach mających przyspieszyć zgłaszanie się chętnych do kupna („tylko teraz!”, „ostatnia szansa zakupu!”, „obniżka ceny o XX%”, itp.)
  2. Gruntowne wyremontowanie wnętrza z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz elementów dekoracyjnych, łącznie z wyposażeniem
  3. Reklamowanie atrakcyjnej lokalizacji, w której nieruchomość się znajduje
  4. Pozytywne rekomendacje współpracowników w Internecie, np. na oficjalnej stronie flipingowej, jeśli taką posiadamy
  5. Sąsiedztwo ważnych dla miejscowości obiektów, bliska odległość do centrum i sprawnie opracowana infrastruktura, nowoczesne budownictwo, dostosowane do XXI wieku

„Poczta pantoflowa” zawsze sprawdza się najlepiej

W operowaniu nieruchomościami bardzo ważny jest praktyczny i szybki przepływ wszelkich informacji. Ma on znaczenie dla tempa znalezienia potencjalnych nabywców, a także współpracy z biurami nieruchomości, projektantami wnętrz oraz deweloperami. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie, koniecznie udzielaj na ten temat informacji wszędzie, gdzie tylko się da. Może się okazać, że przychylni znajomi skierują do Ciebie kogoś, kto akurat w tym momencie zainwestować będzie chciał w nieruchomość niekoniecznie do natychmiastowego zamieszkania, ale w celach wynajmowania. Jeśli znajdzie się kilku nabywców nieruchomości, będziemy w jeszcze lepszej sytuacji, ponieważ będziemy mogli wybrać najwyższą ofertę finansową. Oczywiście, dla nas najatrakcyjniejszą. Obecnie, dużym powodzeniem cieszą się wszelkie nieruchomości w średniej wielkości miastach i na wsiach. Inwestorzy widzą w nich ogromny potencjał i szanse na przyczynienie się do rozwoju terenów do tej pory borykających się z dużą skalą ubóstwa.


Czytaj więcej: FlipNaPierwotnym.pl

POLECANE

Zostaw komentarz