Główna Aktualności Rusza cykl dni otwartych w sklepach Würth Polska

Rusza cykl dni otwartych w sklepach Würth Polska

przez redakcja

Firma Würth Polska rusza z cyklem dni otwartych w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. W okresie od kwietnia do czerwca odbędzie się 17 wydarzeń, podczas których na wszystkich klientów będą czekać liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia. Dodatkowo, każdy zakup w sklepie będzie premiowany atrakcyjnymi nagrodami. Pierwszy event odbędzie się już 17 kwietnia w największym sklepie Würth w Polsce, który znajduje się przy ul. Puławskiej w Warszawie.

„Blisko. Bliżej. Würth!” to hasło, które przyświeca rozwojowi firmy Würth globalnie i w Polsce, a także podkreśla jej dbałość o dostępność niezależnie od miejsca pracy klienta. Zgodnie z tą ideą, firma jest zaangażowania w sprzedaż internetową, a także rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Chętnie organizuje również dni otwarte, dla swoich obecnych oraz potencjalnych klientów. – Dni otwarte w naszych sklepach są doskonałą okazją dla każdego profesjonalisty z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa, do zapoznania się z szerokim asortymentem i nowościami Würth Polska. Podczas wydarzenia każdy odwiedzający może wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Dzień otwarty stanowi również dobry moment na rozmowę z naszymi ekspertami – informuje Michał Osipiak, Specjalista ds. Marketingu Sklepów Würth Polska.

Dni otwarte w 2018 roku

Cykl dni otwartych rozpoczyna oficjalne otwarcie największego sklepu Würth w Polsce, którego powierzchnia przekracza 300 mkw. Wydarzenie odbędzie się już 17 kwietnia, w obiekcie przy ul. Puławskiej 324 w Warszawie. W kwietniu odbędzie się również event w Gliwicach (19.04), a w maju zaplanowano wydarzenia w takich miastach jak Bydgoszcz (08.05), Gdańsk (10.05), Bielsko-Biała (15.05), Częstochowa (17.05), Gorzów Wlkp. (22.05), Koszalin (24.05) i Kielce (29.05). Zgodnie z zapowiedzią przedstawiciela Würth Polska, pierwsza tura dni otwartych zakończy się w czerwcu, po wydarzeniach w Warszawie (05.06 i 26.06), Białymstoku (07-08.06), Radomiu (12.06), Nowym Sączu (14.06), Opolu (20.06), Wrocławiu (22.06) i Lublinie (28.06). – Jesienią będziemy organizować eventy w pozostałych sklepach Würth Polska oraz placówkach, których otwarcie mamy dopiero w planach. O szczegółach poinformujemy najszybciej jak to możliwe – dodaje Michał Osipiak.

Nowości, prezentacje i porady ekspertów

Podczas dni otwartych w sklepach Würth Polska zostaną przedstawione nowości z portfolio marki, czyli m.in. drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI, które umożliwiają cięcie różnych typów materiałów czy akcesoria meblowe, szuflady i prowadnice. Zaprezentowana zostanie również szeroko gama wkrętów PREMIUM do drewna. Wydarzeniom będą towarzyszyły liczne szkolenia i prezentacje, m.in. systemów naprawy gwintów za pomocą tulei Time sert i sprężynek gwintowych czy technik nitowania, czyli łatwego tworzenia stałych połączeń. Odwiedzający będą mogli również poznać zasady instalacji okien przy pomocy oferowanych produktów, zgodnie z wytycznymi zasady ciepłego montażu. Dodatkowo eksperci z Würth Polska zaprezentują i porównają kleje montażowe, a także pokażą ich możliwości. Uczestnicy wydarzeń poznają również odpowiedź na pytanie, jakie kotwy wybrać, by uzyskać pewne i trwałe mocowanie. Z kolei entuzjaści motoryzacji będą mogli poznać tajniki auto detailingu, prawidłowego serwisu i czyszczenia klimatyzacji samochodowej oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować powierzchnię do lakierowania za pomocą produktów Würth.

Wszystkie eventy w sklepach Würth Polska odbędą się w godz. 9.00-17.00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www firmy.

POLECANE

Zostaw komentarz