Główna Aktualności Miary drewniane – praktyczny pomysł na gadżet reklamowy

Miary drewniane – praktyczny pomysł na gadżet reklamowy

przez redakcja serwisu
miary drewniane

Miara jest jednym z podstawowych elementów stosowanych w branży budowlanej i wykończeniowej. Ta wykonana z drewna cechuje się wysoką trwałością i wytrzymałością. Co więcej, może ona stanowić również bardzo atrakcyjny gadżet reklamowy promujący firmę.

Miary drewniane – podstawowe informacje

Urządzenia miernicze pozwalają na łatwe i szybkie wykonanie pomiarów różnych elementów i obszarów. Do tej rozległej kategorii zaliczają się także miary drewniane – https://calowkiznadrukiem.pl które określane są także jako metrówki drewniane.

Drewniane miary charakteryzują się składaną konstrukcją. Zbudowane są z drewnianych deszczułek, na których umieszczone są oznaczenia. Miara jest wyposażona w punktowe elementy obrotowe, które pozwalają na jej łatwe rozciągnięcie, aby zmierzyć dłuższe odcinki. Najczęściej miary drewniane oferowane są w długości do 2 metrów.

Dla dodatkowej ochrony przed uszkodzeniami miary drewniane mogą być też wyposażone w metalowe okucia. Dostępne są także miary z kątomierzami.

Reklamowe miary drewniane – dlaczego warto?

Miary wykonane z drewna mogą być również atrakcyjnym gadżetem reklamowym. Wykończone logo miary drewniane stanowią wtedy wartościowy pomysł na podarunek dla klientów i kontrahentów.

Logo umieszczane jest na bocznej część miary, dlatego nie przeszkadza ono w wykonywanie pomiarów. Jednocześnie jest dobrze widoczne, więc może ono efektywnie promować firmę, która zdecydowała się na tego typu gadżety reklamowe.

Najczęściej miary drewniane wykończone logo zamawiane są przez firmy, które działają w branży architektonicznej, budowlanej, wykończeniowej. Wówczas mogą być efektownym pomysłem na podarunek do zamówień czy jako podarunek od firmy. Wręczenie takiego gadżetu reklamowego może wtedy budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i zwiększyć jego rozpoznawalność wśród szerokiego grona klientów.

Gdzie zamówić miary drewniane z logo?

Aktualnie miary drewniane są oferowane w różnych firmach wraz z usługą ich personalizacji, czyli wykonania na nich nadruku zgodnie z życzeniem klienta. Wtedy miara może być uzupełnione o logo, które będzie natychmiast przyciągało uwagę.

Zamówienie na miary drewniane z logo można składać również za pośrednictwem internetu. Wtedy konieczne jest dostarczenie projektu, jaki ma znaleźć się na miarce. Firmy wykonujące tego typu materiały reklamowe mogą także zaoferować usługi ich projektowania.

Zatem miary drewniane wykończone logo firmy mogą być praktycznym gadżetem reklamowym, który sprawdzi się przede wszystkim w branżach, gdzie tego typu wyposażenie stosowane jest na co dzień.

POLECANE

Zostaw komentarz