Główna Wnętrza Mieszkasz w Krakowie i chcesz mieć czyste i pachnące mieszkanie? Polecamy wpisać w wyszukiwarkę sprzątanie mieszkań Kraków.

Mieszkasz w Krakowie i chcesz mieć czyste i pachnące mieszkanie? Polecamy wpisać w wyszukiwarkę sprzątanie mieszkań Kraków.

przez redakcja serwisu
sprzątanie Kraków

Sprzątanie mieszkańkraków to standardowa formuła, która każdy z Was, kto ma problemy ze sprzątaniem swojego lokum i mieszka w Krakowie wpisał pewnie nie raz! Wiemy, że samo wpisanie frazy nie gwarantuje wyboru najlepszej firmy, ponieważ wyskakuje w przeglądarce bardzo dużo propozycji różnych firm lub osób prywatnych. My z czystym sercem możemy polecić firmęMoppy. To świetna opcja dla osób prywatnych proponująca szeroki zakres usług, bardzo dobrej jakości sprzęt, sprawdzone środki czystości oraz zatrudnia najlepszych pracowników.

Wybrałem firmę po wpisaniu frazy sprzątanie mieszkań Kraków. Na jakie sprzątanie mogę liczyć? Co znajduje się w ofercie?

Jeśli jest to dom lub mieszkanie, w którym aktualnie normalnie mieszkacie i funkcjonujecie do wyboru będziecie mieli trzy warianty sprzątania różniące się od siebie ilością powierzchni i zakresem zadań osoby sprzątającej. W podstawowej wersji jest wszystko to co jest potrzebne, aby Wasz dom wyglądał schludnie i był uporządkowany. Jest to między innymi odkurzanie i mycie podłóg, powierzchowne mycie kuchni oraz łazienki, wyniesienie śmieci oraz przetarcie podstawowych powierzchni jak parapety czy grzejniki. Do wersji rozszerzonych sprzątania włączone jest między innymi mycie specjalistycznych sprzętów takich jak piekarnik, lodówka czy czyszczenie glazury łazienkowej.

Mam w domu dużo okien, czy to również wchodzi w podstawowe usługi sprzątania?

Okna w mieszkaniu to osobna część, jeśli chodzi o sprzątanie i możecie wybrać ją zazwyczaj w opcjach dodatkowych. Jest to uwarunkowane głównie tym, że każde mieszkanie czy dom różni się od siebie liczbą okien. Małe mieszkania mają po 4 okna, a duże domy nawet 20 szyb do umycia. Dlatego tutaj można zawsze dodać taką opcję z zaznaczeniem, ile dokładnie okien będzie do umycia.

Czy firmy oferujące sprzątanie mieszkań w mieście Kraków zajmują się również sprzątaniem po remoncie czy pod wynajem?

Tak! Wystarczy wyszukać w opcjach sprzątania na stronie internetowej lub pytać telefonicznie. Sprzątanie to różni się od standardowych usług. Po pierwsze zajmuje więcej czasu, jeśli mieliście duży remont. Kurz i pył nie sąłatwe w doczyszczaniu i wymagają specjalnych środków. Sprzątanie po wynajmie lub przed, też bardzo często wymaga dopieszczenia mieszkania i posprzątania wszystkich miejsc, mebli oraz sprzętów kompleksowo. Dlatego jest to inna procedura i inne ceny niż zwykłe sprzątania lokalu, gdzie aktualnie mieszkacie i żyjecie.


Sprzątanie mieszkań Kraków – jak wybrać najlepszą firmę.

Jeśli chodzi o sprzątanie mieszkań w mieście Kraków dla nas numerem jeden jest już wcześniej wspomniana firma Moppy. Oferuje ona wszystkie powyższe opcje sprzątania i zajmuje się tym już bardzo długo i profesjonalnie. Zatrudniają najlepszych pracowników, mają profesjonalny sprzęt i dobrej jakości produkty

POLECANE

Zostaw komentarz