Główna Aktualności Świeżość kamiennych powierzchni utrzymana dzięki firmie AKEMI

Świeżość kamiennych powierzchni utrzymana dzięki firmie AKEMI

przez redakcja

Decyzja na pojawienie się w mojej kuchni marmurowych blatów nie przyszła łatwo. Miliony opinii z różnych stron – szybko się brudzi, ściera, później już cię tak nie zachwyci jak od razu po zakupie, jedyne co zobaczysz to plamy i zadrapania. Jednak według mnie kuchnia to serce domu – musi się prezentować, a marmur skradł moje serce w stu procentach.

Jest on przede wszystkim luksusowo wyglądającym surowcem, ale niestety mniej odporny na zadrapania niż dla przykładu granit, z łatwością wchłania tłuste plamy co w kuchni, nie ukrywajmy, zdarza się często, a ponadto aby prawidłowo go zamontować potrzeba prawdziwych fachowców z doświadczeniem, którzy obdarzą go odpowiednią uwagą. Mimo to, zdecydowałam i nie przyjmowałam nic innego do wiadomości jak to, że marmur pojawi się w mojej kuchni. Po wybraniu walorów estetycznych, które mi dobrały w moim domu znaleźli się fachowcy odpowiedzialni za montaż blatów.

Powiedzieli oni że blaty wykonane z tego surowca wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz przede wszystkim impregnacji już na etapie produkcji. Polecili mi oni firmę AKEMI, która oferuje niezliczoną ilość środków do pielęgnacji, impregnacji i czyszczenia kamiennych powierzchni.

Postanowiłam poszperać w Internecie i trafiłam na stronę https://www.e-akemi.com na której dowiedziałam się o wieloletnim doświadczeniu firmy oraz dokładnej ofercie jaką są oni w stanie przedstawić posiadaczom surowców takich jak te z których stworzone są moje nowo nabyte blaty.

Każdy może znaleźć coś dla siebie w zależności od potrzeb wybrać środek, jego przeznaczenie oraz wielkość. Producent ma na sprzedaż zestawy do pielęgnacji, w których skład wchodzą trzy substancje mianowicie środek czyszczący, impregnujący oraz konserwujący i to na ten zestaw postanowiłam się skusić. Złożenie zamówienia na stronie internetowej zajęło mi dosłownie parę minut, a otrzymanie towarów odbyło się bez komplikacji. Sklep internetowy daję również możliwość zwrotu nie używanych wcześniej produktów, więc jeśli okażą się one nie potrzebne lub nie dostosowane do naszych powierzchni bez większych problemów możemy odesłać.

Dokładniejszy opis produktów możemy zobaczyć na stronie https://www.e-akemi.com/impregnaty-do-kamienia-c-1.html. Oddałam się w ręce specjalistów z doświadczeniem i śmiało mogę powiedzieć, że moje blaty wyglądają olśniewająco tak jak po ich zakupie. Nie widać na nich tłustych plam czy zadrapań o które najbardziej się bałam. Nigdy nie zamienię środków firmy AKEMI na żadne inne.

Nie masz ochoty wykonywać prac naprawczych na własną rękę? A może zdecydowanie za często czujesz się zawiedziony jakością produkowanych obecnie na rynku krajowym produktów. Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem jednego z elementów, który wchodzi w skład asortymentu E-Akemi, to doskonały moment. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pracownicy marki z pewnością odpowiedzą w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie.


Materiał Partnera

POLECANE

Zostaw komentarz