Główna Wnętrza Stolar meble – producent funkcjonalnych mebli

Stolar meble – producent funkcjonalnych mebli

przez redakcja serwisu
Producent mebli Stolar

Firma STOLAR jest producentem funkcjonalnych mebli mieszkaniowych, zarówno skrzyniowych jak i tapicerowanych. Każdy z nas wie, że design jest bardzo ważny, ale to oczywiście nie wszystko. Po co nam kanapa, która zachwyca wyglądem, jeśli nie jest funkcjonalna? W dłuższej perspektywie to właśnie wygoda użytkowania na co dzień sprawia, że dobrze się czujemy się w danym pomieszczeniu i tak naprawdę, to tę cechę wysuwamy na pierwszy plan. Tym bardziej, że funkcjonalność oznacza też, że dobrze wykorzystujemy przestrzeń. Na szczęście meble oferowane przez firmę STOLAR skupiają w sobie wszystkie te cechy!

Charakterystyczna dla nurtu nowoczesnego jest przede wszystkim prostota, minimalizm oraz funkcjonalność. Stolar idealnie wpisuje się w ten nurt. Dzięki ich meblom będziesz w stanie urządzić najmodniejsze, a zarazem funkcjonalne wnętrze.

Małe mieszkanie, duży problem

Często największym wyzwaniem jest aranżacja małego mieszkania. Mówi się, że niemal zawsze przyprawia nas o ból głowy. W małym mieszkaniu liczy się przecież każdy centymetr, musimy więc zmagać się z funkcjonalnym zagospodarowaniem nawet najmniejszego kąta. W końcu gra się toczy o wysoką stawkę, bo o nasz komfort i swobodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnej. Najwięcej czasu w ciągu dnia spędzamy w salonie. Tam też przyjmujemy gości. Chcielibyśmy więc, żeby ten pokój był reprezentatywny i nad wyraz estetyczny. Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że w mieszkanie jest niewielkie i brak w nim miejsca do przechowywania. Warto więc, żeby i w salonie znalazła się taka przestrzeń. Na jakie meble się zdecydować? Meble do pokoju to nie tylko sofy, ale także regały, stoły i krzesła, stoliki kawowe, półki oraz zabudowy TV. Wybór mebli do pokoju dziennego jest ogromny. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się nowoczesna meblościanka Orion firmy Stolar. Oferuje wszystko czego potrzebujemy – nowoczesny styl, a zarazem dużo szuflad i szafek, w których sprytnie pochowamy przedmioty, które nie mają rzucać się gościom w oczy. Meble do pokoju dziennego możemy jednak wybierać na dwa sposoby. Możemy korzystać z gotowych rozwiązań oferowanych przez producentów i kupować meble z tej samej serii. Drugim sposobem jest komponowanie mebli w „stylu dowolnym”, które polega na samodzielnym zestawianiu mebli różnego rodzaju, pochodzących często z innych serii oraz różniących się stylem i materiałem. A gdyby tak połączyć futurystyczną szafę Aruba, z kontrastującą stylem i białym kolorem komodą Vista? Naszym zdaniem taki zestaw zwróciłby uwagę wszystkich gości.

Zobacz także: Meble od producenta Stolar

Meble wypoczynkowe i ich zalety

Kolejnym ważnym wyborem jest odpowiedni mebel do wypoczynku. Co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Narożnik, sofa, kanapa? Może warto również dobrać pasujący fotel? Lub pufę? Najczęściej wybieraną opcją przy małych metrażach jest Rozkładana sofa. Głównie ze względu na to, że jest wielofunkcyjna. Stanowi nie tylko komfortowe miejsce do wypoczynku, ale także do spania. W ten sposób unikniemy problemu braku miejsc noclegowych dla gości. Ale oczywiście nie jest to jedyna możliwość. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie również wybór prostej i gładkiej sofy i dopełnienie całej aranżacji oryginalnym fotelem. Tutaj możemy puścić wodze fantazji i zdecydować się na połączenie barw, faktur i stylów. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy warto zapoznać się z firmą Solar. Ich bogata oferta zapewni nam wszystko, czego potrzebujemy do wygodnego życia.

POLECANE

Zostaw komentarz