Główna Aktualności Rozcieńczalniki – nowa kategoria produktowa marki ProGold

Rozcieńczalniki – nowa kategoria produktowa marki ProGold

przez redakcja serwisu

Marka Pro GOLD, znana wcześniej na rynku polskim pod nazwą Dekoral Gold, pozostaje wierna dotychczasowej strategii i stawia na bycie profesjonalnym doradcą oraz ekspertem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi do aplikacji farb i akcesoriów do ochrony malowanej powierzchni. W dotychczasowej ofercie znajdziemy takie produkty jak masy szpachlowe, a także szeroki wybór wałków i pędzli. Marka Stale rozszerza swój asortyment i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów, wprowadza właśnie nową kategorię produktową – rozcieńczalników.

Rozcieńczalniki stanowią nieodzowny produkt podczas każdych prac remontowo-budowlanych. Służą przede wszystkim do rozcieńczenia wyrobu, czyli nadania mu odpowiedniej do potrzeb konsystencji i gęstości. Mają także swoje zastosowanie podczas miejscowego odtłuszczania powierzchni oraz czyszczenia narzędzi malarskich. Poszerzenie portfolio Pro GOLD o rozcieńczalniki to odzwierciedlenie ambicji marki, wyrażającej się we wsparciu fachowców na każdym etapie prac wykończeniowych.

Wachlarz produktów w nowej kategorii jest bardzo szeroki. Podążając za codziennymi potrzebami profesjonalistów z branży, oferta uwzględnia asortyment półlitrowych rozcieńczalników:

  • do lakierów poliuretanowych
  • do wyrobów ftalowych
  • do wyrobów ftalowo–karbamidowych ogólnego stosowania
  • do wyrobów nitrocelulozowych ogólnego stosowania
  • do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania
  • do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych ogólnego stosowania

Nowa kategoria produktowa w ramach marki Pro GOLD to kompleksowe wsparcie i optymalizacja pracy fachowców. Dodatkowym atutem linii są czytelne i praktyczne opakowania, opatrzone intuicyjnymi ikonami i nieprzesadzoną szatą graficzną.

POLECANE

Zostaw komentarz