Główna Wnętrza Nowa kolekcja listew przypodłogowych White-Up! od VOX

Nowa kolekcja listew przypodłogowych White-Up! od VOX

przez redakcja

Przysłowiową kropką nad „i” dla wnętrza jest listwa przypodłogowa. To ona umiejętnie łączy powierzchnię podłogi i ścian, a zarazem podkreśla charakter pomieszczenia. Ze względu na duże znaczenie listwy dla finalnego wystroju wnętrza, jej wybór stanowi nie lada wyzwanie, również pod względem kolorystycznym. Naprzeciw aranżacyjnym potrzebom przyszłych domowników wyszła marka VOX, która w kolekcji listew przypodłogowych White-Up! postawiła na niezmiennie modną i uniwersalną biel uzupełnioną o gamę szarości.

Biel. Królowa jest tylko jedna

Pozycja bieli w aranżacji wnętrz jest niezagrożona. Od zawsze korzystamy z jej zalet takich jak subtelność, optyczne powiększenie przestrzeni czy uniwersalność. Nigdzie indziej jednak jej walory nie są tak istotne, jak w przypadku listew przypodłogowych. Wszystko ze względu na ich lokalizację u zbiegu podłogi, ściany i drzwi. Tylko biel jest w stanie pogodzić ze sobą trzy konkurencyjne pod względem kolorystyki i faktury powierzchnie. Nie powinien zatem dziwić fakt, że marka VOX właśnie biel uczyniła motywem przewodnim swojej najnowszej kolekcji listew przypodłogowych White-Up!. Składa się ona z 3 linii – Espumo, Evera i Estilo, które różnią się kształtem i cechami funkcjonalnymi. Dodatkowo listwy Espumo i Evera poza bielą dostępne są w różnych odcieniach szarości.

Detal od zadań specjalnych

Często zapominamy, że listwa nie tylko dekoruje przestrzeń, ale ma do wykonania konkretne zadania praktyczne, a przy tym jest wyjątkowo narażona na uszkodzenia w związku z codzienną eksploatacją. Chroni ściany przed uderzeniami odkurzacza czy mopa, uniemożliwia wniknięcie wody pod parkiet lub panele podłogowe, a także stanowi idealny schowek dla mało estetycznych kabli biegnących wzdłuż ścian. Dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości, uniemożliwiając wnikanie zabrudzeń w newralgicznym miejscu u styku ściany i podłogi. Listwy przypodłogowe VOX z kolekcji White-Up! zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby sprostać tym ambitnym zadaniom i służyć nam przez długie lata.

Listwa Evera

Espumo

Linia Espumo została zaprojektowana w oparciu o innowacyjną, dwuwarstwową technologię Kerracore. Spieniona warstwa wewnętrzna gwarantuje lekkość produktu, a twarda zewnętrzna – wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Dzięki swoim właściwościom, listwa Espumo idealnie sprawdzi się w kuchni czy łazience, stanowiąc eleganckie wykończenie płytek ceramicznych czy podłogi winylowej. Ponadto, jej montaż nie wymaga specjalistycznych umiejętności ani narzędzi. Wystarczy klej montażowy i uważne stosowanie się do wskazówek producenta. Co ciekawe, listwę Espumo możemy malować na inne odcienie, dzięki czemu dostosujemy jej kolorystykę do naszych aktualnych potrzeb.

Listwa Espumo

Evera

Evera to szerokie portfolio kilkunastu kształtów listwy zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej odsłonie. W ofercie znajdziemy minimalistyczne listwy o prostokątnym kształcie, ale i stylizowane modele z eleganckim frezowaniem. Produkt wykonany został ze starannie wykończonego MDF-u, dzięki czemu wyróżnia się wyjątkowo gładką powierzchnią. Na szczególną uwagę zasługuje prosty, intuicyjny montaż, który nie wymaga wiercenia, ani specjalistycznych narzędzi. Listwę Evera montuje się na klej bezpośrednio do ściany.

Listwa Evera

Estilo

Listwa Estilo jest ilustracją tego, że design oznacza produkty nie tylko ładne, ale i dobrze pomyślane. Konstrukcja listwy pozwala na ukrycie w niej przewodów elektrycznych. Mocowanie na kołek usprawnia instalację i zapewnia listwie stabilność. Podobnie, jak inne  listwy z portfolio VOX, Estilo dostępna jest w różnych kształtach (7 różnych profili) i wysokościach, dzięki czemu może stanowić wykończenie wnętrz o różnorodnej stylistyce. Listwa, wykonana jest z trwałej płyty MDF, odpornej na wilgoć i uderzenia.

Listwa Espumo

Detal ma znaczenie

Wybierając listwy przypodłogowe, często koncentrujemy się na ich stylistyce zapominając o równie istotnych akcesoriach wykończeniowych, które pozwolą na sprawny i estetyczny montaż produktu. Z myślą o detalach, do kolekcji White-Up! VOX przygotował dwa rodzaje akcesoriów. Bloczek uniwersalny dedykowany jest do listwy Evera i Estilo. Może służyć jako zakończenie listwy lub łącznik pomiędzy nimi.

Alternatywą do bloczka jest samoprzylepna zaślepka. Pasuje do wszystkich listew z kolekcji White-up! Dzięki temu, że jest dopasowana do każdego kształtu i koloru każdego, pozwala bardzo estetycznie zakończyć listwę

POLECANE

Zostaw komentarz