Główna Ogród i taras Namiot handlowy, idealne rozwiązanie na pokazanie swojej marki!

Namiot handlowy, idealne rozwiązanie na pokazanie swojej marki!

przez redakcja serwisu
Namiot handlowy

Każdy prawdziwy biznesmen i handlowiec wie, że reklama jest dźwignią handlu. W dzisiejszych czasach właściciele firm dwoją się i troją, żeby wymyślić lepszą reklamę, w lepszym miejscu, większą, bardziej kolorową i widoczną. Jeśli chcesz, żeby Twoja firma zaczęła być rozpoznawalna na rynku, koniecznie musisz zaopatrzyć się w namiot handlowy. Taki namiot daje Ci szanse na pokazanie Twoich produktów i usług szerszej publiczności i wypromowanie marki. Dzięki temu wśród licznych przedsiębiorców zyskały spore zainteresowanie właśnie namioty handlowe. Cena takich namiotów jest bardzo różna i zależy od ich właściwości. Zachęcamy do przyjrzenia się ofertą różnych producentów, jeśli chodzi o namioty handlowe. Producent, producentowi nierówny i czasem najdroższy namiot ekspresowy może okazać się nie najlepszym wyborem.

Namioty do handlu właściwości. Na co zwrócić uwagę?

Namioty reklamowe powinny być trwałe, dobrej jakości i wytrzymałe na warunki pogodowe. W zależności od tego, czego oczekujecie od namiotu, taki powinniście wybrać. Po pierwsze stelaż. Można kupić stelaż lekki, ciężki bądź pośredni. Pamiętajcie, żeby nie kupować jednak namiotów ze stelażem plastikowym. Taki stelaż jest lekki, ale bardzo szybko można go połamać i zepsuć. Nie jest wart żadnej ceny. Najlżejsze trwałe stelaże są z aluminium. Można je łatwo przenosić i transportować. Cięższe stelaże są zrobione zazwyczaj ze stali. Ich zaletą jest większa stabilność konstrukcji. Jeśli nie umiecie zdecydować się na któryś z powyższych wyborów, wybierzcie aluminiowo-stalowy stelaż. Lekkie stelaże sprawdzą się, jeśli chcecie kupić namiot targowy, który będziecie musieli przenosić z miejsca na miejsce. Namioty wystawowe czy namioty gastronomiczne powinny być bardziej stabilne i tutaj polecamy stalowe konstrukcje. W ofercie firmy produkujące namioty ekspresowe mają różnej wielkości namioty. Namiot handlowy 2×2 sprawdzi się przy małej liczbie produktów, namiot handlowy 2×3 pomieści więcej towaru, natomiast namiot 3×3 może służyć do pokazu usług czy jako namiot, do którego można wejść do środka obejrzeć produkty. Wszystko zależy od tego, do czego ma być użyty namiot. Namiot wystawowy może być zrobiony z różnych materiałów. My jednak polecamy wybrać ten, który będzie odporny na różne warunki pogodowe. Tak, aby ani deszcz, ani słońce nie zniszczyły go. Trwały namiot reklamowy to gwarancja użytkowania go przez lata.

Nadruki na namioty

Do namiotów handlowych potrzebny jest również odpowiedni nadruk. Na namiotach do handlu możecie nadrukować wszystko i wszędzie. Wasza reklama może być subtelna gdzieś w rogu namiotu, a może też być na całej ścianie czy dachu. Na namiot ekspresowy możesz nadrukować nie tylko logo. Możesz nadrukować widok kojarzący się z Waszą firmą, przyciągający komiks czy ładny wzór. Pawilony handlowe mają również dodatki, dzięki którym konstrukcja będzie bardziej stabilna lub atrakcyjna. Są to okna, drzwi, linki wzmacniające czy obciążniki.

Namiot ekspresowy jako pawilon ogrodowy

Namioty HandloweJeśli prowadzisz własną firmę i co jakiś czas potrzebujesz namiotu do handlu, możesz z powodzeniem w pozostałe dni czy miesiące przenieść do ogrodu. Dzięki temu, że namiot jest porosty w obsłudze i składany, idealnie dopełni Twój ogród i będziesz mógł cieszyć się zadaszeniem. Namiot ekspresowy można kupić również bez nadruku. Wtedy nie będziesz musiał się martwić, że przyćmi Twój piękny ogród. Namioty ogrodowe przeznaczone nie do celów handlowych, a właśnie na ogród są coraz częściej wybieraną alternatywą altany.

 

POLECANE

Zostaw komentarz