Główna Wnętrza Meble wizytówkowe do przedpokoju, czyli zrób dobre pierwsze wrażenie!

Meble wizytówkowe do przedpokoju, czyli zrób dobre pierwsze wrażenie!

przez redakcja serwisu
Czy przedpokój można urządzić w designerski sposób? Zobacz jak!

Szukasz designerskich, które od samego progu zrobią wrażenie na gościach? Sprawdź designerskie meble wizytówkowe do przedpokoju!

Przedpokój jest wizytówką każdego mieszkania. Dlatego warto zadbać, aby zrobić dobre wrażenie już na samym wejściu. Pomogą w tym najmodniejsze meble designerskie, dzięki którym Twój przedpokój lub poczekalnia będzie kojarzyła się pozytywnie. Jak urządzić takie wnętrze? Sprawdź koniecznie meble wizytówkowe!

Czym są meble wizytówkowe do przedpokoju?

Meble wizytowe to określenie na zestaw mebli do przedpokoju. W skład takiego zestawu często wchodzi: szafka na buty (wysoka lub niska), szafa na podstawowe okrycia wierzchnie, drewniany wieszak ścienny i lustro. Warto dodać, że szafka na buty może często pełnić funkcję ławki do przedpokoju dzięki specjalnie umiejscowionym poduszkom na górnych ściankach szafki. To praktyczne rozwiązanie 2 w 1.

Meble wizytówkowe do przedpokoju to często pierwsza rzecz, na jaką zwracają uwagę goście, którzy Cię odwiedzają. Zatem meble powinny nie tylko być praktyczne i pojemne, ale również eleganckie. Najlepiej dobierać je na sam koniec podczas urządzania wnętrz – tylko wtedy będziemy w stanie zobaczyć jakiej wielkości potrzebne są meble oraz na jaki styl ostatecznie się zdecydujemy.

Meble do przedpokoju, czyli każda minuta warta czekania

Czekanie lub ubieranie się do wyjścia w przytulnie urządzonym przedpokój stanie się przyjemnym rytuałem a nie tylko przykrym obowiązkiem (zwłaszcza dla dzieci). Designerskie meble wizytówkowe najczęściej kupowane są jako komplety. Jeśli lubisz mieszać style, sprawdź różne kombinacje – być może stworzysz własny, unikalny styl! Do małych pomieszczeń polecamy minimalistyczne meble do przedpokoju w kolorze białym. Nadadzą one lekkości wnętrzu i uporządkują często niefortunnie zagospodarowaną przestrzeń.

Meble wizytówkowe nie tylko do mieszkań

Czy meble wizytówkowe sprawdzą się również w takich miejscach jak poczekalnie czy lobby? Zdecydowanie tak! Przy czym warto zaznaczyć, że meble będą w innej postaci. Co powiesz na wygodną kanapę, sofę lub fotele? Designerski styl umili czekanie gości w salonie fryzjerskim, SPA lub klinice estetycznej. Szczególnie zasługują tutaj na uwagę fotele z projektu Barcelona. Kultowe i bardzo charakterystyczne, pokryte są skórą naturalną, dzięki czemu wytrwają lata użytkowania. Pamiętaj o odpowiednim doborze dodatków – lampie, zegarze lub stoliku kawowym.

POLECANE

Zostaw komentarz