Główna Wnętrza Letnia metamorfoza w stylu śródziemnomorskim

Letnia metamorfoza w stylu śródziemnomorskim

przez redakcja

Długie, słoneczne dni, romantyczne zachody słońca i ciepłe wieczory to esencja lata i długo wyczekiwanego odpoczynku. W wakacyjny klimat będzie można wprowadzić się także dzięki brytyjskiej marce Annie Sloan, która dzięki palecie unikalnych farb kredowych i szablonów pozwala na tchnięcie nowego życia w nasze balkony, tarasy i domy.

Annie Sloan, ekspertka w malowaniu dekoracyjnym, dzieli się przepisem na wprowadzenie lata do czterech kątów, stworzenie scenerii dla błogiego relaksu w promieniach słońca, przy szklance orzeźwiającej lemoniady. Letnia metamorfoza, którą proponuje może zostać uzyskana za pomocą jej autorskich farb – wszechstronnych Chalk PaintTM, które dzięki swoim właściwościom nie wymagają wcześniejszego przygotowania powierzchni i idealnie sprawdzą się w domowym zaciszu czy na świeżym powietrzu – na cegle, betonie, kamieniu i terakocie. Ich wdzięczne starzenie się pod wpływem warunków atmosferycznych nada charakteru meblom tarasowym, które będą zachęcać do korzystania z uroków lata, a dodatkowo zabezpieczone lakierem z filtrem UV będą cieszyły przez wiele sezonów.

Wykorzystanie klasycznego produktu Annie Sloan w odcieniu Scandinavian Pink i nakładanie go dużym pędzlem nada głębi i surowego wykończenia ścianom, pozwoli przenieść się oczyma wyobraźni na ulice śródziemnomorskich miast. Letni klimat aranżacji podtrzyma pomalowanie mebli Chalk PaintTM w kolorze Florence, nawiązującym do zieleni malachitu, turkusu morza. Dopełnieniem metamorfozy sezonu będzie szablon Tallulah, który przy połączeniu kolorów Old White i Graphite z woskiem stworzy imitację płytek azulejos charakterystycznych dla słonecznej Hiszpanii i Portugalii.

Jedna lub dwie warstwy Chalk PaintTM, gotowe szablony, akcesoria w postaci pędzli dają nieskończoną możliwość aranżacji przestrzeni, a ich prostota w użyciu przyciąga zarówno amatorów, jak i profesjonalistów renowacji mebli, farbowania tkanin czy malowania ścian.

POLECANE

2 komentarze

Najciekawsze artykuły do przeczytania z dnia 20 czerwca 2018 roku - Czterolistna Kończynka 20 lipca 2018 - 18:55

[…] Letnia metamorfoza w stylu śródziemnomorskim […]

Najciekawsze artykuły do przeczytania z dnia 20 lipca 2018 roku - Czterolistna Kończynka 24 lipca 2018 - 09:20

[…] Letnia metamorfoza w stylu śródziemnomorskim […]

Zostaw komentarz