Główna Aktualności Jakie standardy muszą spełniać konstrukcje stalowe do hal namiotowych?

Jakie standardy muszą spełniać konstrukcje stalowe do hal namiotowych?

przez Milena
konstrukcje stalowe

Hale namiotowe stalowe są tymczasowymi budynkami, które posiadają niezwykle szerokie zastosowanie w przeróżnych przemysłowych gałęziach. Musi spełniać nie tylko wszelkie standardy, ale także musi być zbudowana według przepisów prawa budowlanego. Jakie zatem standardy muszą być spełnione przez tę konstrukcję?

Hale namiotowe stalowe – jakie muszą być?

Konstrukcje stalowe do hal namiotowych muszą być o określonych parametrach. Tak naprawdę hale namiotowe stalowe mają spor zastosowań w przeróżnych gałęziach przemysłu. Zgodnie z przepisami prawnymi jest to raczej obiekt użytkowania na określony czas. Później musi zostać rozebrany i przeniesiony w całkowicie inne miejsce. Sam czas użytkowania na pewno musi być krótszy niż trwałość techniczna hali. Prawo także wskazuje, że hale namiotowe stalowe nie mogą być postawione w takim samym miejscu.

Okazuje się, że także niezwykle ważne jest załatwienie wszelkich formalności przy stawianiu takowej hali w danym miejscu. Nie tylko trzeba wytypować lokalizację i dla niej stworzyć koncepcję, ale także trzeba dokonać rozpoznania wszelkich uwarunkowań komunikacyjnych oraz uwarunkować technicznych. Niezmiernie ważna jest sama nośność gruntów, czy też stan wód gruntowych. 

Budowa hal namiotowych – kto się nią zajmuje?

Osoby, które o halach namiotowych wiedza niewiele, powinny od razu poszukać specjalistycznych firm, dla których budowa hal namiotowych w Poznaniu to przysłowiowa „bułka z masłem”. Takich firm na runku jest naprawdę sporo. Wystarczy dobrze poszukać. Najlepiej, aby nie była to tylko budowla hal namiotowych Poznań, ale tak naprawdę obsługa kompleksowa od A do Z. 

Czy takie firmy są droższe? Wiele osób może być zdziwionych, ale nie do końca. Czasami zamawiając wszelkie usługi w jednej firmie, można liczyć na spore zniżki. W rezultacie sporo się zaoszczędzi. 

W dzisiejszych czasach zaoszczędzenie niemal każdej złotówki jest na wagę złota. Warto zatem z takich rozwiązań skorzystać. 

POLECANE

Zostaw komentarz