Główna Aktualności Ciesz się pięknem czystej wody w Twoim domu – przegląd produktów marki Ecoperla

Ciesz się pięknem czystej wody w Twoim domu – przegląd produktów marki Ecoperla

przez redakcja serwisu
ecoperla

Chcesz pić wodę prosto z kranu, lecz jej zapach lub wyglądnie do końcaCię przekonują? A może masz problem z osadzającym się kamieniem w łazience bądź zauważasz inne, niepokojące zanieczyszczenia w wodzie? Aby woda w domu była idealnej jakości, często sami musimy o nią zadbać. Poznaj urządzenia polskiej marki Ecoperla, które pomogą Ci poprawić jakość Twojej wody!

Kłopoty z jakością wody zdarzają się niezależnie od ujęcia i nawet przy tej, pochodzącej z wodociągów coraz więcej osób decyduje się na doszlifowanie jej właściwości na własną rękę. W przypadku studni zastosowanie uzdatniania wody to zazwyczaj konieczność i specjalistyczne urządzenia stają się niezbędne. Przy wyborze odpowiedniej stacji uzdatniania wody warto stawiać na jakość i ekonomiczną eksploatację. Tylko jak wybrać odpowiedni produkt i nie zgubić się w gąszczu propozycji? Ciekawym przykładem jest polska marka domowych urządzeń filtracyjnych – Ecoperla. Poznaj najczęstsze problemy z wodą oraz konkretne rozwiązania!

Co wyróżnia polską markę Ecoperla?

Ecoperla to polska marka domowych urządzeń do uzdatniania wody.Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Klarsan – jednego z polskich liderów tej branży. Najwyższa jakość produktów, łatwość i oszczędność w użytkowaniu, dążenie do idealnie czystej wody w polskich domach – to właśnie misja, która przyświeca marce i wyróżniają na tle innych.Wszystkie urządzenia tworzone są przy współpracy z najlepszymi producentami z całego świata.

Eksperci marki Ecoperla posiadająszeroką wiedzę na temat filtracji wody. Niezależnie od gwarancji klienci w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie techniczne, poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.Dodatkowo Ecoperla zapewnia stały dostęp do części zamiennych swoich produktów.Marka bazuje na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do Klienta, a najwyższą jakość produktów pieczętuje 10-letnia gwarancja na wybrane urządzenia.

zalety uzdatniania wody w domu z urządzeniami polskiej marki Ecoperla

Czysta i smaczna woda do picia prosto z kranu!

Chcesz pić oczyszczoną, smaczną wodę z kranu? A może przeszkadza Ci ilość plastikowych butelek? Z pomocą przychodzą filtry kuchenne, montowane zazwyczaj pod zlewem w kuchni.Zapewniają nie tylko wyjątkowo czystą wodę, ale są też idealnym eko rozwiązaniem. Jeśli zależy Ci na niewielkim filtrze, który poradzi sobie z niewłaściwym smakiem i zapachem wody, zwróć uwagę na system ultrafiltracji Ecoperla Slimline POU. To zgrabne urządzenie posiada wyjątkowo dużą powierzchnię filtracji. Oczyszcza wodę na bieżąco, pozostawiając w niej minerały. To również ciekawe rozwiązanie dla osób, które posiadają centralną stację uzdatniania wody i chcą zaopatrzyć się w dodatkowy etap filtracji w celach spożywczych.

Jeżeli szukasz filtra kuchennego, który pozbędzie się wszelkich niechcianych zanieczyszczeń i zapewni wodę doskonale dopasowaną do Twoich wymagań, uwagę powinny zająć systemy odwróconej osmozy. Marka oferuje dwa różne od siebie modele – Ecoperla Rosa i Ecoperla Profine Zero. Obydwa urządzenia efektywnie oczyszczają wodę, dając również możliwość uzupełnienia o ważne minerały. W przypadku Ecoperla Rosajest to wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Wzbogaca on wodę w naturalny magnez i wolny wodór, a jednocześnie podwyższa jej pH. Taki wkład pozwala na picie wody wodorowej o dowolnej porze dnia! Jest to rozwiązanie dlaosób, które preferują wodę o właściwościach prozdrowotnych.

Ecoperla Profine Zero to natomiast bardzo designerski, zaawansowany technologiczniemodel systemu odwróconej osmozy. Jest mniejszy, niewiarygodnie wydajnie i szybko filtruje wodę, nie potrzebując przy tym dużego zbiornika na jej magazynowanie. Posiada wbudowany mieszacz, który pozwala wyregulować poziom minerałów w wodzie. To jeden z najbardziej ekskluzywnych filtrów kuchennych na rynku, a jego elegancka obudowa robi wrażenie. Rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i nowoczesny design.

Miękka woda w całym domu – recepta na osadzający się kamień

Męczy Cię osadzający się kamień w Twoim domu? Skóra po kąpieli jest podrażniona, mimo dobrej pielęgnacji? Przyczyną jest twarda woda, która występuje niemalże w każdej części Polski.Najskuteczniejszym sposobem na walkę są zmiękczacze wody na cały dom. Urządzenia wypełnione są żywicą jonowymienną, która zatrzymuje jony, odpowiedzialne za twardość. Zmiękczacze wody marki Ecoperla są maksymalnie wydajne i odporne na uszkodzenia, a ich autorskie systemy, tj. Ecoperla Perfect System bądź Ecoperla Smart System, pozwalają na oszczędną eksploatację.Zmiękczacze wody zapewniają miękką wodę w całym domu, a ich użytkowanie to sama przyjemność. Dodatkowo, uwagę przyciąga ich schludny i solidny wygląd!

W ofercie marki każdy znajdzie stację uzdatniania, idealną do swoich potrzeb. Masz niewiele miejsca i średnie zużycie wody? Zwróć uwagę na zmiękczacz Ecoperla Toro 20 –komponenty zamknięte w zgrabnej obudowie z łatwym schematem montażu. Masz bardzo twardą wodę, a Twoja rodzina sporo jej zużywa? Zerknij na większego brata, Ecoperla Toro 35 bądź na serię dwuczęściowych stacji uzdatniania – Ecoperla Softower. Perełką wśród zmiękczaczy wodyjest model wzbogacony o węgiel aktywny – Ecoperla Hero. Węgiel odpowiada dodatkowo za poprawę walorów organoleptycznych wody i usuwa zanieczyszczenia chemiczne, takie jak chlor. To zatem perfekcyjne rozwiązaniedla alergików bądź osób z nadwrażliwą skórą.

Nieprzyjemny smak i zapach wody w domu

Twoja woda jest na pierwszy rzut oka czysta, jednak chcesz poprawić jej walory organoleptyczne? Być może wyczuwasz w wodzie zapach chloru? Na pomoc w tej sytuacji przychodzi kolumna węglowa, Ecoperla Carbotower. Kokosowy węgiel aktywny adsorbuje zanieczyszczenia chemiczne,np. związki chloru, poprawiając jej smak, zapach oraz barwę. Woda filtrowana przez to urządzeniejest smaczna i wyjątkowo łaskawa dla naszej skóry. Kolumna węglowapraktycznie nie wymaga obsługi, a daje naprawdę wiele korzyści. Nic dziwnego, że zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Żelazo i mangan – problemy właścicieli wody ze studni

Obecność dużego stężenia żelaza i manganu to jeden z najpopularniejszych i najpoważniejszych problemów właścicieli studni. Takie zanieczyszczenia objawiają się rdzawym bądź żółtym kolorem wody, trudnymi do usunięcia zaciekami oraz często nieodpowiednim zapachem. Ponadto, używanie takiej wody może prowadzić do wielu szkód w domu oraz problemów zdrowotnych. Jest parę metod na poradzenie sobie z taką wodą, a wybór odpowiedniej zależy od różnych czynników i parametrów wody. Dlatego też marka Ecoperla przygotowała szereg rozwiązań w oparciu o różne sposoby uzdatniania wody z żelaza i manganu.W ofercie znajdziemy stacje uzdatniania, wykorzystujące wstępne napowietrzanie wody – EcoperlaSanitower i Ecoperla Oxytower, jak również serięstacji wielofunkcyjnych -Ecoperla Multitower. Druga metoda pozwala na oczyszczenie wody studziennej z kilku problemów jednocześnie, tj. żelazo, mangan, twardość, jon amonowy czy związki organiczne. Dla każdej, nawet bardzo problematycznej wody znajdzie się rozwiązanie!

Inne produkty warte uwagi:

Marka Ecoperla oferuje jeszcze wiele innych produktów, między innymi stacje uzdatniania, które usuwają azotany z wody – Ecoperla Nitratower. Znajdziecie również kolumny filtracyjne (Ecoperla Sedimentower), przeznaczone do redukcji zanieczyszczeń mechanicznych, czyli piasku, mułu bądź cząstek powodujących mętność wody.

Marka Ecoperla zatroszczyła się również o to, aby każdy mógł samodzielnie zadbać o higieniczną filtrację w domu. W ofercie znajdziemy preparaty, które służą do okresowej dezynfekcji filtrów kuchennych oraz czyszczenia złóż w stacjach uzdatniania – Ecoperla Antibcter, Ecoperla Antidotum. Pełna oferta dostępna jest na oficjalnej stronie marki: ecoperla.pl

wybrane produkty polskiej marki Ecoperla

Zastanawiasz się, które urządzenie wybrać? Eksperci chętnie doradzą

Jak widzicie, na każdy problem z wodą znajdzie się rozwiązanie. Warto dbać o jakość wody w domu ze względu na codzienny komfort, bezpieczeństwo czy wygląd naszej łazienki. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego urządzenia, skonsultuj się z ekspertem! Jednym z bardziej znanych jest Piotr Pisarski. Odwiedź jego stronę: filtry-do-wody.info i dowiedz się więcej.Z pewnością pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenie filtracyjne.  Już od dziś ciesz się pięknem czystej wody każdego dnia!

POLECANE

Zostaw komentarz